Tym razem wyjazd do Paleśnicy!

W najbliższą niedzielę tj. jutro o godzinie 13:00 swoje, kolejne wyjazdowe spotkanie rozegrają zawodnicy Gromu Sufczyn. Tym razem ich przeciwnikiem będzie zespół Jedności Paleśnica. Drużyna z Paleśnicy to tzw. "PKS" Parafialny Klub Sportowy kierowany przez jednego z księży tamtejszej parafii. Gospodarze w tym sezonie nie doznali jeszcze porażki. Po dwóch spotkaniach zajmują obecnie trzecie miejsce z dorobkiem 4 punktów. Nasza ekipa jak na razie plasuje się niestety na ostatniej pozycji. Zespół Jedności to jeden z kandydatów do awansu w tym sezonie do klasy A, dlatego pozycja faworyta w nadchodzącym meczu jest niepodważalna. Grom nie ma nic do stracenia! Walka i zaangażowanie do ostatniego gwizdka mogą dać sukces w postaci zdobytych punktów!

Informacja dla zawodników! Zbiórka na mecz o godzinie 11:30 pod klubem! Prosimy o zabranie dowodów osobistych!