Porażka po wyrównanym spotkaniu!

Grom Sufczyn - Strażak II Mokrzyska/Iskra Szczepanów 0:2(0:2)

Drugą w sezonie porażką zakończyło się niedzielne spotkanie pomiędzy zespołami Gromu Sufczyn, a Strażakiem II Mokrzyska/Iskrą Szczepanów na boisku w Sufczynie. Gospodarze, którzy musieli sobie radzić bez kilku podstawowych zawodników nie sprostali wymaganiom gości. Mimo, iż mecz był bardzo zacięty i wyrównany, a ekipa przyjezdna nie wypracowała sobie sytuacji stuprocentowanych to zdecydowanie przewyższała gospodarzy organizacją gry. Dało to skutki w postaci dwóch strzelonych bramek w odstępie kilku minut. Obie bramki padły zza pola karnego z okolicy 16-stki, nie były to czyste uderzenia, jednak zasłonięty bramkarz z Sufczyna - Tomek Sacha nie miał żadnych szans przy ich obronie. Przyczyną straconych goli był ewidentnie chwilowy brak koncentracji gospodarzy. Warto jednak zaznaczyć, że Grom także miał swoje sytuacje. W granicach 30 minuty bramkę strzałem głową z ok. 4-5 metrów powinien strzelić Tadeusz Sacha, który po dośrodkowaniu z rzutu wolnego przez S.Ogara minął się minimalnie z piłką. W drugiej połowie drugą "setkę" dla Gromu miał A.Słupski, który nie wykorzystał z kilku metrów świetnej centry Ł.Wojnickiego i przeniósł piłkę na poprzeczką bramki gości. Można śmiało powiedzieć, że zamiast porażki 0-2 mogło się skończyć 0-0 czy nawet 2-0 dla Nas. Jednak w przeciągu całego spotkaniu zabrakło koncentracji oraz zimnej krwi w kluczowych momentach.