Kolejna sroga lekcja futbolu! Jedność Paleśnica - Grom Sufczyn 5:1!

Kolejną srogą lekcję futbolu musieli przejść gracze Gromu Sufczyn. Tym razem mierzyli się oni w wyjazdowym spotkaniu z zespołem Jedności Paleśnica. Mecz od początku układał się nie po myśli gości. Proste błędy w obronie, brak asekuracji oraz bierność spowodowały, że gospodarze natychmiast poczuli "krew" i rzucili się do mocnych ataków. Poskutkowało to aż 4 strzelonymi golami w pierwszej połowie meczu. Grom natomiast w pierwszej części spotkania nie stworzył sobie chyba ani jednej dogodnej sytuacji. W drugiej połowie gra nie co się wyrównała. Mimo szybko straconej bramki na 5-0 zespół podniósł "rękawice" i zaczął walczyć i grać odważniej. Poskutkowało to honorową bramką na 5-1 strzeloną przez Szymona Galę. W końcówcę gracze Sufczyna mieli jeszcze okazję do zmniejszenia strat jednak zabrakło skuteczności. Niestety porażka z Paleśnicą jest już trzecią z kolei. Zdecydowanie potrzeba na spokojnie przeanalizować ten mecz i wyciągnąć wnioski na przyszłość! Bez woli walki oraz zaangażowania nie ma wyników dlatego tak ważne są wspólne treningi! Tylko w ten sposób można doskonalić grę oraz eliminować błędy! Widzimy się w środę na treningu! Za tydzień w niedzielę natomiast pełna mobilizacja i w końcu cenne 3 punkty!

Jedność Paleśnica - Grom Sufczyn 5:1(4:0)