Akcja Biesiadki! W niedzielę walczymy o 3 pkt!

Już jutro tj. w niedzielę 13 września o godzinie 17:00 zespół Gromu Sufczyn podejmie na własnym boisku drużynę Wulkanu Biesiadki. Dla ekipy gospodarzy będzie to kolejna okazja do podniesienia się z "kolan" i zdobycia pierwszym 3 punktów w tym sezonie. Wulkan natomiast na swoim koncie ma już cenne zwycięstwo odniesione w bólach 4-3 nad zespołem rezerw Jadowniczanki. Jeżeli jutro od pierwszych minut w poczynaniach gospodarzy zobaczymy pełne zaangażowanie i chęć walki to jak najbardziej można spodziewać się korzystnego wyniku. Goście z Biesiadek to na pewno niewygodny zespół jednak jak najbardziej do ogrania! Liczą się tylko 3 punkty, dlatego jutro pełna mobilizacja i walka od pierwszej do ostatniej minuty!

Zbiórka przed niedzielnym meczem o godzinie 16:00! OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!